Конкурси. Фестивалі.

Міський фестиваль дитячої творчості

"Дошкільний вулик-2019"

22 листопада у Кам’янському за підтримки міського голови Андрія Білоусова пройшов фінал фестивалю дитячої творчості «Дошкільний вулик», в якому прийняли участь педагоги та вихованці ДНЗ-ЦРД № 35 "Попелюшка".

На міському фестивалі колективи дитячих садків презентували свої надбання з розвитку творчого потенціалу кожної дитини та сучасні форми роботи з обдарованими дітьми.

На   фестивалі -  наші зірочки найкращі. Пишаємось вами, юні таланти.

Величезна подяка всім педагогам, які брали участь у підгтовці дітей до фестивалю, а особливо музичним керівникам Шабельніковій Олені Леонідівні, Неклес Ганні Віталіївні, вчителю-дефектологу Мінченко Тетяні Дмитрівні, інструктору з фізичної культури Барановській Майї Борисівні,вихователю Нікітенковій Тетяні Анатоліївні!
   У талановитих педагогів - талановиті діти!

Огляд-конкурс дидактичної ляльки

«Лялька – супутник дитинства».

В ДНЗ-ЦРД 35"Попелюшка", в рамках тижневої лексичної теми "Одяг у маляток гарний, він і чистий і охайний" освітньої лінії "Дитина у світі культури" відбувся конкурс дидактичної ляльки "Лялька - супутник дитинства".

Останнім часом на хвилях бурхливого розвитку ігрової індустрії створено багато різновидів іграшок. Популярності набули електронні, комп'ютерно - ігрові, віртуальні. Їх вплив на психіку, виховний ефект мало досліджені. Педагогу потрібно постійно спрямовувати роботу на відбір таких, які відповідають віку, індивідуальному розвитку, пізнавальним інтересам і мають виховну цінність. Саме лялька, яка є системною, функціональною, динамічною допомагає здійснювати природовідповідну освіту дитини, збуджує естетичні почуття і переживання, розвиває емоційний інтелект, активізує життєвий тонус, соціалізує, позитивно діє на психічний стан.

В огляді конкурсі прийняли участь всі вікові групи. Критеріями оцінки огляду-конкурсу були:

• Відповідність ляльки віковим особливостям дітей.
  • Екологічність та безпечність матеріалу з якого зроблена.
  • Приємна зовнішність.
  • Наявність сезонного одягу, легкість його заміни.
  • Наявність сезонних атрибутів та атрибутів для проведення гри.
  • Оригінальність ідеї.
  • Методична скарбничка.

Умовами конкурсу було передбачено, що лялька повинна:

• дарувати дітям позитивні емоції та відчуття безпеки;
  • служити прикладом для наслідування в стилі, зовнішності;
  • формувати розуміння дітей про красу і добро;
  • допомагати дитині «відпрацьовувати» соціальні ролі за допомогою гри;
  • надихати дітей на заняття творчістю, розвивати фантазію;
  • стимулювати дітей до дій.

За  підсумками огляду-конкурсу визначені переможці і призери, які отримають на засіданні педагогічної ради цінні подарунки та подячн